Finansowozalezni Logo

Eksperckie doradztwo w dziedzinie finansów osobistych

Umów się na konsultację

Cześć, Skoro tutaj jesteś to znaczy, że ktoś polecił Ci moją osobę. Tym bardziej mnie to cieszy, ponieważ rekomendacje są dla mnie najbardziej wartościowym wynagrodzeniem za mój czas.

Zobacz kim jestem i dlaczego warto podjąć ze mną współpracę.

Konrad Duszyński

Ekspert w dziedzinie finansów osobistych z obszernym doświadczeniem na rynkach nieruchomości oraz inwestycji.

Umów się na konsultację
Konrad Duszyński

2006

Swoją przygodę w branży rozpocząłem od pracy w banku. Szybko przekonałem się jednak, że podejście do pracy z klientem, którego byłem tam uczony nie jest dla mnie. Złożyłem wypowiedzenie i zacząłem działać samodzielnie, wedle swojej idei.

2015

Na mojej drodze pojawiły się fantastyczne osoby, z którymi do dziś rozwijam firmę oraz ideę etycznego planowania finansowego. Był to przełomowy moment mojej ścieżki rozwoju osobistego oraz zawodowego.

2020

Powstaje projekt #finansowolzalezni. Na początku, działania ograniczyliśmy tylko do webinarów, a od 2021 r. nawiązaliśmy współpracę z naszym wieloletnim znajomym Grzegorzem Kuszem. I tak zaczął się nowy rozdział #FZ, który trwa i rozwija się dalej. W ciągu tych kilkunastu lat miałem okazję wspierać moich klientów zarówno w takich rzeczach, jak prosta praca z budżetem, ale i również w dużych tematach inwestycyjnych.

Wywiady z moją osobą w ramach projektu FZ.

Jeżeli chcesz poznać mnie bliżej, zobacz nagrania, w których gościłem na kanale YouTube.

Czym zajmuję się najczęściej?

Analizą budżetu domowego

Podstawowy element mojej pracy. Przepływ środków w budżecie ma ogromny wpływ na realizację naszych planów życiowych.

Audytem posiadanych umów

Zdarza się, że podpisujemy umowy, które są dla nas niejasne i mogą nie spełniać realnych oczekiwań. Warto się im przyjrzeć i ocenić, czy są dla nas odpowiednie.

Zabezpieczeniem na sytuacje losowe

Bezpieczeństwo jest jedną z podstawowych potrzeb człowieka. Ochrona rodziny, majątku czy swojego standardu życie to ważne tematy, które poruszam.

Lokowaniem wolnych środków

Brak działań ze swoimi pieniędzmi gwarantuje jedno – spadek ich wartości nabywczej. Warto to zmienić, prawda?

 • Od dłuższego czasu chciałem zarządzać swoimi finansami, jednak trudno było zacząć to robić samodzielnie. Z tego powodu zainteresowałem się spotkaniem z planerem finansowym. Pan Konrad Duszyński rzetelnie przeprowadził wszystkie spotkania, na których opowiedziane zostało w jaki sposób mogę dysponować swoimi finansami oraz zaproponowane zostały konkretne działania, które mogę podjąć (wraz z przykładami i planem na kolejne lata). Bardzo polecam współpracę z Investment Partners Spółka Akcyjna, a w szczególności z Panem Konradem Duszyńskim), ponieważ ja ze współpracy jestem bardzo zadowolony i wiem, że zawsze mogę liczyć na pomoc w przypadku jakichkolwiek wątpliwości 😉 Pozdrawiam.

  Dominik T.

 • Poddałem swoje finanse (firmowe i prywatne) audytowi i… nie byli mi w stanie pomóc, bo… byłem wystarczająco dobrze zoptymalizowany. 😉

  Ale jestem niezmiernie wdzięczny za rzucenie fachowym okiem na moje wyliczenia oraz pomysły, co do których czasem nie miałem pewności, więc takie spojrzenie z zewnątrz przez kogoś, kto robi to profesjonalnie na co dzień było bardzo wartościowe, a otrzymałem to całkiem za darmo.
  To się nazywa content marketing z najwyższej półki, gdyż Pan Konrad Duszyński włożył w rozmowy ze mną i audyt sporo czasu, jednocześnie mając świadomość, że Firma może nie zarobić, skoro nie może mi bardziej pomóc.

  Marcin T.

 • Moim planerem finansowym jest Pan Konrad Duszyński i bardzo się cieszę z tej współpracy. W bardzo prosty sposób wytłumaczył mi kilka kwestii i zależności finansowych, dzięki którym zdecydowałem się rozpocząć moje działania finansowe pod względem zabezpieczenia jak i pomnażania mojego majątku. Rozpocząłem realizacje mojej strategii finansowej i w dalszym ciągu utrzymuje kontakt z Panem Konradem, który pomaga mi w spojrzeniu na pewne pomysły z innej strony. Mam nadzieję, że nasza dalsza współpraca będzie szła w dobrym kierunku.

  Jakub D.

 • Finansami interesuję się już od dłuższego czasu, robiąc wspólnie z żoną comiesięczny budżet i czytając książki typu Finansowa Forteca. Niestety do tej pory wszystkie nadwyżki nadal trzymaliśmy tylko na koncie, czekając na odpowiedni moment, aby gdzieś je zainwestować. Konsultacja finansowa z Konradem Duszyńskim popchnęła to wszystko do przodu i wierzę, że mamy teraz bardzo zdywersyfikowany portfel. Bardzo pozytywnie na naszą decyzję wpłynęło to, że Pan Konrad nie skupił się jedynie na inwestycjach, o których najbardziej myśleliśmy.

  Paweł D.

 • W Investment Partners trafiliśmy pod opiekę Pana Konrada Duszyńskiego i mimo, że od jakiegoś czasu zaczęliśmy zabezpieczać nasze finanse, Pan

  Konrad wskazał nam obszary gdzie można jeszcze wykonać wiele działań.

  Bardzo profesjonalnie przygotowany plan finansowy uwzględnił nie tylko zasoby jakimi dysponujemy, ale także czas jaki (przy dwójce dzieci i pracy na pełny etat) realnie możemy poświęcić na zarządzanie finansami…

  EWA U.

 • Z czystym sumieniem mogę polecić pracę z doradcą finansowym Panem Konradem Duszyńskim, który udzielił mi świetnej i fachowej pomocy co do zabezpieczenia mojego budżetu domowego. Pełen profesjonalizm przy jednocześnie szybkim i efektywnym działaniu. Teraz już wiem jak rozpocząć efektywną pracę z budżetem domowym, zwiększyć poziom swojego bezpieczeństwa w postaci ubezpieczenia zdrowotnego, wdrażam nabyte umiejętności co do zagospodarowana wolnych środków i cały czas mogę liczyć na wsparcie w aspekcie moich finansówZdecydowane będę polecać skorzystanie z usług #finansowozależnych 🙂

  Agnieszka W.

 • 0

  Wypełnij
  i wyślij formularz.

 • 1

  Ustalimy termin spotkania analitycznego.

 • 2

  Przygotuję plan działania, który wspólnie wdrożymy.

 • 3

  Pomogę w planowaniu oraz realizacji zadań.

Zainteresowany?

Wypełnij formularz i umów się na konsultację

Formularz zgłoszeniowy

na konsultację finansową

Chcesz się dowiedzieć więcej?

Zobacz, jak podnoszę świadomość finansową Polaków wraz z #finansowozalezni

Celem naszego projektu jest edukacja z zakresu finansów osobistych oraz wskazanie możliwości kształtowania bezpiecznej przyszłości finansowej Twojej i Twojej rodziny.

www.finansowzalezni.pl Zobacz naszą playlistę na YT