#FINANSOWOZALEZNI to projekt stworzony przede wszystkim w celu podnoszenia świadomości finansowej Polaków.

Wiedza

Oparty został na praktycznym podejściu do finansów osobistych. Projekt bazuje na edukacji w zakresie efektywnego planowania budżetu w celu zbudowania bezpiecznej przyszłości finansowej oraz efektywnego zarządzania czasem.

Cel

Głównym zadaniem #finansowozaleznych jest podnoszenie świadomości finansowej naszych klientów. Poprzez planowanie finansowe i naukę efektywnego zarządzania środkami umożliwiamy wejście na drogę bogacenia się i bezpieczeństwa finansowego.

2020

Projekt powstał w 2020 roku, jako niezależny system bezpłatnych webinarów informujących o aktualnych wydarzeniach gospodarczych oraz podstawach pracy z własnym budżetem.

2021

Projekt nabrał tempa w roku 2021 wraz z podjętą współpracą z Agentem Specjalnym - Grzegorzem Kusz. Pojawiły się wówczas pierwsze wywiady i nagrania, które umożliwiły dotarcie do szerszej grupy odbiorców.

2022

W styczniu 2022 roku stworzyliśmy stronę z materiałami edukacyjnymi oraz możliwością nawiązania bezpośredniego kontaktu z nami. Jako eksperci w dziedzinie planowania finansowego chcemy przede wszystkim dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie finansów osobistych.

Dawid Kozioł

Dawid Kozioł

W-ce prezes Zarządu w Investment Partners S.A. Ekspert w dziedzinie planowania finansowego.

Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie planowania i prowadzenia działalności w branży finansowej. Praktyk z fachową wiedzą ekonomiczno-gospodarczą. Zdobyte doświadczenie skutecznie wykorzystuje w pracy zarówno zawodowej, jak i edukacyjnej.

Konrad Duszyński

Konrad Duszyński

Ekspert w dziedzinie finansów osobistych z obszernym doświadczeniem na rynkach nieruchomości oraz inwestycji.

Doświadczenie w branży finansowej zdobywane nieprzerwanie od 2006 roku. Przewodnik po świecie finansów z ogromną wiedzą teoretyczną i wieloletnią praktyką. Profesjonalista w zakresie planowania finansowego z pozytywnym potencjałem emocjonalnym i analitycznym podejściem do wybieranych rozwiązań.

Rafał Jojko

Planer finansowy z wieloletnim doświadczeniem.

Zwolennik behawioralnego podejścia do finansów. Swoje wieloletnie doświadczenie jako planer finansowy wykorzystuje w codziennej pracy z klientami i zespołem planerów. Finansowy trener personalny, który doprowadzi do pożądanych/konkretnych rezultatów.

Współpraca

InPartners Logo

W ramach naszej działalności współpracujemy z firmą Investment Partners S.A. Zarządzamy zespołem planerów finansowych, którzy wspierają nas w obsłudze osób chętnych do współpracy.

Umów się na konsultacje