Finansowozalezni Logo

Nowoczesne planowanie finansowe

Umów się na konsultację

Cześć, Skoro tutaj jesteś to znaczy, że ktoś polecił Ci moją osobę. Tym bardziej mnie to cieszy, ponieważ rekomendacje są dla mnie najbardziej wartościowym wynagrodzeniem za mój czas.

Zobacz kim jestem i dlaczego warto podjąć ze mną współpracę.

Rafał Jojko

Planer finansowy z wieloletnim doświadczeniem w branży. Lider zespołu planerów finansowych. Zwolennik behawioralnego podejścia do finansów.

Umów się na konsultację

2014

Pierwsza styczność z rynkiem finansowy, rozpocząłem pracę w SKOK. Po upływie 4 miesięcy wiedziałem, że to nie to. 

2015

Rozpocząłem moją karierę w zawodzie Planer finansowego. Zawsze chciałem wykonywać zawód, który będzie odbierany przez społeczeństwo jako godny zaufania, wartościowy i niezbędny. Dziś Planowanie finansowe, które oferujemy jako inPartners, realizuje moje marzenie.

2020

Powstaje projekt #finansowolzalezni. Na początku działania ograniczyliśmy tylko do webinarów, a od 2021 r. nawiązaliśmy współpracę z naszym wieloletnim znajomym Grzegorzem Kuszem. I tak zaczął się nowy rozdział #FZ, który trwa i rozwija się dalej. Wspólnie mamy jeden cel: bogacić ludzi przy jednoczesnym zabezpieczeniu ich standardu życia. Niezależnie czy ktoś zarabia kilka tysięcy złotych, czy kilkaset.

Wywiady z moją osobą w ramach projektu FZ.

Jeżeli chcesz poznać mnie bliżej, zobacz nagrania, w których gościłem na kanale YouTube.

Dyplomy

Czym zajmuję się najczęściej?

Analizą budżetu domowego

Podstawowy element mojej pracy. Przepływ środków w budżecie ma ogromny wpływ na realizację naszych planów życiowych.

Audytem posiadanych umów

Zdarza się, że podpisujemy umowy, które są dla nas niejasne i mogą nie spełniać realnych oczekiwań. Warto się im przyjrzeć i ocenić, czy są dla nas odpowiednie.

Zabezpieczeniem na sytuacje losowe

Bezpieczeństwo jest jedną z podstawowych potrzeb człowieka. Ochrona rodziny, majątku czy swojego standardu życia to ważne tematy, które poruszam.

Lokowaniem wolnych środków

Brak działań ze swoimi pieniędzmi gwarantuje jedno – spadek ich wartości nabywczej. Warto to zmienić, prawda?

 • Moim planerem finansowym został Rafał Jojko. Skonfrontował moje przekonania na temat własnych finansów z rzeczywistością i opracował konkretny plan dostosowany do moich przyzwyczajeń i ambicji. Bardzo cieszy mnie perspektywa dalszej współpracy, chociaż już jedno spotkanie bardzo otwiera oczy. Do konsultacji z Rafałem zachęcił mnie projekt #zależnośćfinansowa na kanale Grzegorza Kusza.

  Agata

 • Polecam kontakt z Panem Rafałem Jojko z Investment Partners. Kilka rozmów, które odbyliśmy na temat finansów, domowego budżetu potrafią wiele uświadomić, co już samo w sobie jest wartością. Zaczęliśmy realizowanie planu finansowego, który jest dostosowany do naszych potrzeb i celów. Polecam szczególnie osobom, które nie mają czasu lub chęci zagłębiać się samodzielnie w tematykę finansową i nie mają pomysłu jak lokować swoje nadwyżki.

  Karolina

 • Bardzo dobry kontakt i merytoryczna rozmowa z Rafałem Jojko. Dużo wiedzy i odpowiedniego spojrzenia na finanse w budżecie domowym. Polecam!

  Kuba

 • Bardzo polecam spotkania z Panem Rafałem Jojko. Poukadaliśmy moje finanse, zaplanowaliśmy nadwyżki. Plan jest dostosowany do moim przekonań, potrzeb oraz możliwości. Z mojej strony jest pełne zaufanie do Pana Rafała i jego wiedzy. Bardzo polecam. Zadbajmy o naszą przyszłość finansnową z Investment Partners, a będzie nam się wszystkim żyło lepiej.

  Agnieszka

 • 0

  Wypełnij
  i wyślij formularz.

 • 1

  Ustalimy termin spotkania analitycznego.

 • 2

  Przygotuję plan działania, który wspólnie wdrożymy.

 • 3

  Pomogę w planowaniu oraz realizacji zadań.

Zainteresowany?

Wypełnij formularz i umów się na konsultację

Formularz zgłoszeniowy

na konsultację finansową

Chcesz się dowiedzieć więcej?

Zobacz, jak podnoszę świadomość finansową Polaków wraz z #finansowozalezni

Celem naszego projektu jest edukacja z zakresu finansów osobistych oraz wskazanie możliwości kształtowania bezpiecznej przyszłości finansowej Twojej i Twojej rodziny.

www.finansowzalezni.pl Zobacz naszą playlistę na YT